Dienos sakinys
Atradę siūlą, rasim ir kamuolį.
Naujienos
Žodynai ir kt.
Rinktinis žodynėlis
Apklausos, testai
Skaitiniai
Žaidimai
Mokytojams
Pokalbiai
Seminarai
Archyvas
Nuorodos
Rašykite
Apie šiuos namus
Prisijungti
 
 

 
Peržiūrėti: Diskusijos
rugiu_gele
lankytoja(s)
Žinutės: 23
graphgraph
 
Klausimas dėl šaltinių percitavimo - 2011-05-20 22:55 Laba diena,

rašau magistro darbą ir norėčiau pasiteirauti, kaip reikėtų nurodyti percituojamus šaltinius. Randu keletą būdų:

1. Socialinėje psichologijoje nuostata — tai poveikis už arba prieš psichologinį objektą arba išmoktas būdas mąstyti, jausti ir elgtis su žmonėmis tam tikru būdu (Thurstone 1931 — cit. iš: Garrett 2010: 19).

2. Socialinėje psichologijoje nuostata — tai poveikis už arba prieš psichologinį objektą arba išmoktas būdas mąstyti, jausti ir elgtis su žmonėmis tam tikru būdu (Thurstone 1931 — cit. iš Garrett 2010: 19).

3. Socialinėje psichologijoje nuostata — tai poveikis už arba prieš psichologinį objektą arba išmoktas būdas mąstyti, jausti ir elgtis su žmonėmis tam tikru būdu (Thurstone 1931 — cit. iš Garrett 2010: 19)

4. Socialinėje psichologijoje nuostata — tai poveikis už arba prieš psichologinį objektą arba išmoktas būdas mąstyti, jausti ir elgtis su žmonėmis tam tikru būdu (Thurstone 1931 — cituojama iš: Garrett 2010: 19).

Mano universiteto metodiniuose nurodymuose pateikiamas 4 variantas, tačiau man jis nelabai priimtinas. Ar tikrai būtina vartoti pilną žodį „cituojama“? Aš mieliau rinkčiausi 3 variantą. Ar toks variantas būtų priimtinas?

Iš anksto ačiū.
  | | Komentuoti gali tik registruoti svetainės lankytojai.
Rita_[LKI]
administruoja
Žinutės: 237
graph
 
Klausimas dėl šaltinių percitavimo - 2011-05-23 16:58 Kaip įforminti citatas ir percitavimą, yra visiškas susitarimo dalykas, nepriklausantis nuo pačios kalbos sistemos.

Todėl atsakysiu biurokratiškai. Jeigu magistro darbą rašote remdamasi metodiniais nurodymais, tai jų reikia ir laikytis, nesvarbu, kad kas nors ten patinka ar nepatinka. Net toks formalus priimtų tam tikroje sistemoje (konkrečiame universitete) taisyklių nesilaikymas gali kiek pakenkti darbo vertinimui – nelygu, kiek priekabūs bus vertintojai.

Na nebent gerai žinote, kad metodiniai nurodymai laikomi tik neprivaloma rekomendacija. Tada galite rinktis tą būdą, kuris Jums priimtinesnis. Iš visų keturių pateiktų nė vienas nėra kuo nors ydingas.
Linkiu sėkmės!
  | | Komentuoti gali tik registruoti svetainės lankytojai.
Peržiūrėti: Diskusijos