Dienos sakinys
Juokiasi puodas, kad katilas juodas.
Naujienos
Žodynai ir kt.
Rinktinis žodynėlis
Apklausos, testai
Skaitiniai
Žaidimai
Mokytojams
Pokalbiai
Seminarai
Archyvas
Nuorodos
Rašykite
Apie šiuos namus
Prisijungti
 
 
Senos naujienos
2010-02-20

Kalbininkas – bičiulis? Mūsų visuomenėje tai skamba kaip paradoksas. Kalbininkams pavadinti yra prigalvota visokių  – tik visai priešingos spalvos sinonimų. Todėl šiandien Vilniaus knygų mugėje priimti iš Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos gražaus bendradarbiavimo ženklą – Bičiulių premiją – man buvo ir keista, ir dvigubai malonu. Nuoširdžiai dėkoju mieliems vertėjams ir visiems pasveikinusiems!

 
2009-12-14

Gruodžio 21 d. (pirmadienį) Lietuvių kalbos institute rengiamas seminaras vertėjams ir redaktoriams. Temos: grožinės literatūros vertimų kalba; linksnių ir prielinksnių vartojimas. Plačiau – skyrelyje SEMINARAI.

 
2009-11-25

Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga lapkričio 25 d. 18 val. Vilniaus mokytojų namuose rengia seminarą „Individualizuotos kalbos vertimas“. Plačiau – šios sąjungos interneto svetainėje.

 
2009-11-18
Lapkričio 25 d. (trečiadienį) Lietuvių kalbos institute rengiamas seminaras kalbos redaktoriams, vertėjams, kalbos tvarkytojams apie administracinės kalbos ypatumus ir kabučių vartojimą. Plačiau – skyrelyje SEMINARAI.
 
2009-11-02

SKAITINIUOSE – ką tik išėjusios knygos „Dabartinės lietuvių kalbos vartosenos variantai“ ištrauka. Toje ištraukoje kalbama apie kelias išskirtines išorines priežastis – politinio korektiškumo ir feminizmo apraiškas, – dėl kurių dabartinėje vartosenoje atsiranda įvairuojančių reiškinių.

 
2009-10-30

Dėl „Kalbos namų“ svetainės perkėlimo į kitą serverį pastaruoju metu atsirado šiokių tokių techninių nesklandumų. Kai kurie norėję užsiregistruoti lankytojai negavo laiško, kad galėtų patvirtinti registraciją. Todėl prašyčiau užsiregistruoti pakartotinai. Žaidimo „Gyvūnų spalvos“ atsiliepimuose pasitaikė šrifto iškraipymų. Dėl visų šių trūkumų labai atsiprašom, – jie šalinami. Jeigu Jums kilo kokių nors keblumų naudotis šios svetainės ištekliais, būtinai rašykite

 
2009-10-22

Lapkričio 4 d. (trečiadienį) Lietuvių kalbos institute žadėtas rengti seminaras mokytojams lituanistams, redaktoriams ir visiems, kam rūpi lietuvių kalbos mokymas: „Kalbos mokymo naujovės lietuvių kalbos vadovėliuose“ atšauktas.

 
<< Pradžia < Atgal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Pirmyn > Pabaiga >>

Rezultatai 145 - 152 iš 221